Tradicionalni turnir vrtića grada Karlovca!

Tradicionalni turnir vrtića grada Karlovca!

Jutros je na igralištu u Ilovačkoj šumi održan tradicionalni turnir vrtića grada Karlovca na kojem je sudjelovalo dvjestotinjak djece završne vrtićke dobi. Turnir se održava u organizaciji Nk Ilovac već duži niz godina a cilj je promocija redovnih sportskih aktivnosti i poticanje najmlađih na bavljenje sportom odnosno nogometom. Mališani su tako savladali prve nogometne korake ali i pokazali zavidno umijeće baratanja loptom te za prikazane igre osvojili zaslužena odličja!

Škola nogometa Nk Ilovac omogućuje nogometne treninge prilagođene djeci predškolske dobi pod nadzorom educiranih trenera sa iskustvom u radu s mlađim uzrastima, a upravo su ovakvi turniri najbolji poziv svim zainteresiranima da se priključe školi nogometa Nk Ilovac na redovitim treninzima!
Upisi svih uzrasta otvoreni su kroz godinu a sve informacije o terminima treninga i upisima možete dobiti kod voditelja škole nogometa na 0951974409 ili igor-gec@net.hr.