Igor Gec novi je trener seniorske momčadi Nogometnog kluba Ilovac

Igor Gec novi je trener seniorske momčadi Nogometnog kluba Ilovac

‘Kanarinci’ su sezonu u Prvoj županijskoj ligi završili na 8. mjestu, a kroz prvenstvo momčad su vodila tri trenera. Dosadašnji trener Ante Šulentić karijeru nastavlja u omladinskom pogonu trećeligaša Vinogradara iz Mladine pa je Uprava kluba za njegovog nasljednika izabrala Geca, voditelja Škole nogometa i dugogodišnjeg trenera mlađih kategorija, kojem će ovo biti prvo iskustvo u samostalnom vođenju jedne seniorske momčadi.

Osnovni cilj kluba u sezoni 2019/2020. je omasovljenje igračkog kadra kvalitetnim mladim igračima koji gravitiraju prema Ilovačkoj šumi, ali i afirmacija nekolicine perspektivnih juniora vlastite Škole nogometa, te povratak u vrh županijskog nogometa. Početak priprema seniorske ekipe najavljen je za posljednji tjedan u srpnju, kada je na rasporedu nastup na tradicionalnom turniru u spomen na poginule branitelje Turnja u organizaciji NK Korana, dok će raspored ostalih pripremnih utakmica biti poznat naknadno.

U dosadašnjem dijelu prijelaznog roka nije bilo odlazaka iz seniorske momčadi, samo je dugogodišnji kapetan Josip Grubešić najavio ‘vješanje kopački o klin’.

Igor Gec novi je trener seniorske momčadi Nogometnog kluba Ilovac