NK Ilovac

NK Ilovac

Odigrano

8 : 2

Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Ilovac

-

Druga NL Središte pioniri 2021/22

14.05.2022. 11:15

Druga NL Središte pioniri 2021/22
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
21.08.2021. 11:15
0 : 9
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Devetka
21.08.2021. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Bistra
Nogometni klub Ilovac
21.08.2021. 11:45
0 : 4
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Bregana
24.08.2021. 17:00
1 : 1
Nogometni klub Karlovac 1919
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
25.08.2021. 17:30
5 : 1
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
01.09.2021. 18:30
1 : 1
Nogometni klub Maksimir
Nogometni klub Vrapče
01.09.2021. 20:00
1 : 1
Nogometni klub Trešnjevka
Nogometni klub Ravnice
09.09.2021. 17:45
2 : 0
Nogometni klub Ponikve
Nogometni klub Bistra
28.08.2021. 11:15
0 : 0
Nogometni klub Ilovac
Nogometni klub Karlovac 1919
28.08.2021. 11:15
5 : 0
Nogometni klub Vrapče
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
28.08.2021. 11:15
3 : 1
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
28.08.2021. 11:15
4 : 1
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Nogometni klub Trešnjevka
29.08.2021. 11:15
1 : 0
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Ponikve
29.08.2021. 17:30
1 : 6
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Mladost - Buzin
29.08.2021. 17:30
2 : 1
Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Maksimir
16.09.2021. 18:15
4 : 0
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
04.09.2021. 11:15
4 : 1
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Vrapče
04.09.2021. 11:15
0 : 0
Nogometni klub Maksimir
Nogometni klub Bregana
04.09.2021. 11:15
4 : 0
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Nogometni klub Devetka
04.09.2021. 11:15
1 : 6
Nogometni klub Karlovac 1919
Nogometni klub Ilovac
04.09.2021. 11:15
0 : 0
Nogometni klub Trešnjevka
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
04.09.2021. 11:15
1 : 0
Nogometni klub Ponikve
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
04.09.2021. 11:15
0 : 2
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Ravnice
05.09.2021. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Bistra
Nogometni klub Maksimir
11.09.2021. 10:30
4 : 0
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Karlovac 1919
11.09.2021. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Ilovac
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
11.09.2021. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Bregana
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
11.09.2021. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Vrapče
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
11.09.2021. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Ponikve
Nogometni klub Bistra
11.09.2021. 11:15
0 : 2
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Trešnjevka
12.09.2021. 11:15
3 : 5
Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Mladost - Buzin
12.09.2021. 16:30
5 : 1
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Nogometni klub Devetka
18.09.2021. 11:15
6 : 0
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Nogometni klub Vrapče
18.09.2021. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Nogometni klub Bregana
18.09.2021. 11:15
1 : 0
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Ilovac
18.09.2021. 11:15
0 : 4
Nogometni klub Maksimir
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
18.09.2021. 11:15
6 : 0
Nogometni klub Bistra
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
18.09.2021. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Trešnjevka
Nogometni klub Ravnice
19.09.2021. 11:15
1 : 2
Nogometni klub Karlovac 1919
Nogometni klub Ponikve
19.09.2021. 16:30
2 : 2
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Bistra
23.09.2021. 18:00
1 : 1
Nogometni klub Ponikve
Nogometni klub Maksimir
25.09.2021. 11:15
2 : 1
Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Karlovac 1919
25.09.2021. 11:15
2 : 2
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
25.09.2021. 11:15
0 : 4
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Bregana
25.09.2021. 11:15
-- : --
Nogometni klub Vrapče
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
25.09.2021. 11:15
2 : 2
Nogometni klub Mladost - Buzin
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
25.09.2021. 11:15
3 : 1
Nogometni klub Ilovac
Nogometni klub Trešnjevka
13.10.2021. 19:15
1 : 1
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
02.10.2021. 11:15
1 : 2
Nogometni klub Karlovac 1919
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
02.10.2021. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Maksimir
Nogometni klub Devetka
02.10.2021. 11:15
5 : 0
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Ilovac
02.10.2021. 11:15
1 : 1
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Nogometni klub Mladost - Buzin
02.10.2021. 11:15
3 : 1
Nogometni klub Bistra
Nogometni klub Vrapče
02.10.2021. 11:15
2 : 1
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Ravnice
03.10.2021. 15:45
5 : 1
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Nogometni klub Ponikve
03.10.2021. 16:15
1 : 0
Nogometni klub Trešnjevka
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
09.10.2021. 11:15
4 : 1
Nogometni klub Bistra
Nogometni klub Maksimir
09.10.2021. 11:15
4 : 0
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
09.10.2021. 11:15
0 : 2
Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Bregana
09.10.2021. 11:15
3 : 1
Nogometni klub Ilovac
Nogometni klub Vrapče
09.10.2021. 11:15
0 : 0
Nogometni klub Devetka
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
09.10.2021. 11:15
2 : 5
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Trešnjevka
09.10.2021. 11:15
0 : 4
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Karlovac 1919
09.10.2021. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Ponikve
Nogometni klub Mladost - Buzin
16.10.2021. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Karlovac 1919
Nogometni klub Bistra
16.10.2021. 11:15
0 : 2
Nogometni klub Trešnjevka
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
16.10.2021. 11:15
6 : 0
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Nogometni klub Devetka
16.10.2021. 11:15
2 : 3
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Ilovac
16.10.2021. 11:15
2 : 3
Nogometni klub Vrapče
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
16.10.2021. 11:15
8 : 0
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Nogometni klub Ponikve
17.10.2021. 11:15
1 : 2
Nogometni klub Maksimir
Nogometni klub Ravnice
17.10.2021. 11:15
4 : 3
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Karlovac 1919
23.10.2021. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Bistra
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
23.10.2021. 11:15
5 : 1
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Nogometni klub Bregana
23.10.2021. 11:15
1 : 3
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Vrapče
23.10.2021. 11:15
0 : 4
Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Devetka
23.10.2021. 11:15
4 : 1
Nogometni klub Ilovac
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
23.10.2021. 11:15
1 : 1
Nogometni klub Trešnjevka
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
23.10.2021. 11:15
1 : 3
Nogometni klub Ponikve
Nogometni klub Maksimir
23.10.2021. 11:15
1 : 1
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Trešnjevka
30.10.2021. 11:15
-- : --
Nogometni klub Karlovac 1919
Nogometni klub Ilovac
30.10.2021. 11:15
0 : 1
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Bistra
30.10.2021. 11:15
1 : 1
Nogometni klub Maksimir
Nogometni klub Mladost - Buzin
30.10.2021. 11:15
2 : 0
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
30.10.2021. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
30.10.2021. 11:15
3 : 2
Nogometni klub Vrapče
Nogometni klub Ponikve
31.10.2021. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Nogometni klub Ravnice
31.10.2021. 11:15
1 : 0
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Bregana
06.11.2021. 11:15
4 : 3
Nogometni klub Ponikve
Nogometni klub Vrapče
06.11.2021. 11:15
2 : 1
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Nogometni klub Maksimir
06.11.2021. 11:15
0 : 1
Nogometni klub Trešnjevka
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
06.11.2021. 11:15
0 : 2
Nogometni klub Bistra
Nogometni klub Devetka
06.11.2021. 11:15
0 : 6
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
06.11.2021. 11:15
0 : 4
Nogometni klub Karlovac 1919
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
06.11.2021. 11:15
0 : 3
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Ilovac
06.11.2021. 11:15
2 : 2
Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Trešnjevka
13.11.2021. 11:15
2 : 0
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Nogometni klub Mladost - Buzin
13.11.2021. 11:15
1 : 2
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Ponikve
13.11.2021. 11:15
3 : 2
Nogometni klub Vrapče
Nogometni klub Ravnice
13.11.2021. 11:15
3 : 2
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
13.11.2021. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
13.11.2021. 11:15
1 : 0
Nogometni klub Ilovac
Nogometni klub Karlovac 1919
13.11.2021. 11:15
0 : 2
Nogometni klub Maksimir
Nogometni klub Bistra
13.11.2021. 11:15
1 : 4
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
20.11.2021. 11:15
1 : 4
Nogometni klub Karlovac 1919
Nogometni klub Ilovac
20.11.2021. 11:15
1 : 2
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Nogometni klub Devetka
20.11.2021. 11:15
2 : 1
Nogometni klub Ponikve
Nogometni klub Bregana
20.11.2021. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Bistra
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
20.11.2021. 11:15
4 : 1
Nogometni klub Maksimir
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
20.11.2021. 11:15
1 : 0
Nogometni klub Trešnjevka
Nogometni klub Vrapče
20.11.2021. 11:15
0 : 4
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Ravnice
20.11.2021. 11:15
0 : 2
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Trešnjevka
27.11.2021. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Mladost - Buzin
27.11.2021. 11:15
4 : 0
Nogometni klub Devetka
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
27.11.2021. 11:15
0 : 0
Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Maksimir
27.11.2021. 11:15
6 : 2
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
27.11.2021. 11:15
3 : 1
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Karlovac 1919
27.11.2021. 11:15
10 : 0
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Nogometni klub Bistra
27.11.2021. 11:15
1 : 1
Nogometni klub Vrapče
Nogometni klub Ponikve
27.11.2021. 11:15
8 : 1
Nogometni klub Ilovac
Nogometni klub Karlovac 1919
26.02.2022. 11:15
3 : 1
Nogometni klub Bregana
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
26.02.2022. 11:15
7 : 0
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Nogometni klub Trešnjevka
26.02.2022. 11:15
1 : 1
Nogometni klub Vrapče
Nogometni klub Ponikve
26.02.2022. 11:15
1 : 2
Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Bistra
26.02.2022. 11:15
2 : 1
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Mladost - Buzin
26.02.2022. 11:15
17 : 0
Nogometni klub Ilovac
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
26.02.2022. 11:15
0 : 1
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Maksimir
26.02.2022. 11:15
1 : 0
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Nogometni klub Bregana
05.03.2022. 11:15
1 : 3
Nogometni klub Maksimir
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
05.03.2022. 11:15
1 : 0
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Nogometni klub Vrapče
05.03.2022. 11:15
2 : 5
Nogometni klub Karlovac 1919
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
05.03.2022. 11:15
4 : 2
Nogometni klub Ponikve
Nogometni klub Devetka
05.03.2022. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Trešnjevka
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
05.03.2022. 11:15
0 : 1
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Ravnice
05.03.2022. 11:15
1 : 3
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Ilovac
05.03.2022. 11:15
0 : 2
Nogometni klub Bistra
Nogometni klub Mladost - Buzin
12.03.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Bistra
12.03.2022. 11:15
0 : 0
Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Maksimir
12.03.2022. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Vrapče
Nogometni klub Ponikve
12.03.2022. 11:15
5 : 1
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
12.03.2022. 11:15
1 : 6
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Trešnjevka
12.03.2022. 11:15
4 : 0
Nogometni klub Ilovac
Nogometni klub Karlovac 1919
12.03.2022. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Devetka
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
12.03.2022. 11:15
0 : 3
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Nogometni klub Devetka
19.03.2022. 11:15
0 : 1
Nogometni klub Maksimir
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
19.03.2022. 11:15
1 : 2
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Ponikve
19.03.2022. 11:15
0 : 0
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
19.03.2022. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Bistra
Nogometni klub Vrapče
19.03.2022. 11:15
4 : 1
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Nogometni klub Ravnice
19.03.2022. 11:15
1 : 1
Nogometni klub Trešnjevka
Nogometni klub Ilovac
19.03.2022. 11:15
0 : 5
Nogometni klub Karlovac 1919
Nogometni klub Bregana
19.03.2022. 11:15
4 : 0
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Nogometni klub Karlovac 1919
26.03.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Ravnice
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
26.03.2022. 11:15
0 : 4
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Mladost - Buzin
26.03.2022. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Ponikve
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
26.03.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Trešnjevka
26.03.2022. 11:15
1 : 3
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Bistra
26.03.2022. 11:15
3 : 0
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
26.03.2022. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Vrapče
Nogometni klub Maksimir
26.03.2022. 11:15
5 : 0
Nogometni klub Ilovac
Nogometni klub Devetka
02.04.2022. 11:15
1 : 0
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Nogometni klub Ravnice
02.04.2022. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Maksimir
Nogometni klub Ilovac
02.04.2022. 11:15
4 : 0
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
02.04.2022. 11:15
1 : 1
Nogometni klub Karlovac 1919
Nogometni klub Vrapče
02.04.2022. 11:15
2 : 1
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Mladost - Buzin
02.04.2022. 11:15
7 : 0
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Ponikve
02.04.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Bistra
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
02.04.2022. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Trešnjevka
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
09.04.2022. 11:15
0 : 1
Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Maksimir
09.04.2022. 11:15
0 : 1
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
09.04.2022. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Vrapče
Nogometni klub Bregana
09.04.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Bistra
09.04.2022. 11:15
0 : 1
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
09.04.2022. 11:15
8 : 0
Nogometni klub Ilovac
Nogometni klub Trešnjevka
09.04.2022. 11:15
0 : 0
Nogometni klub Ponikve
Nogometni klub Karlovac 1919
09.04.2022. 11:15
1 : 0
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Nogometni klub Ponikve
15.04.2022. 11:15
0 : 2
Nogometni klub Karlovac 1919
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
15.04.2022. 11:15
1 : 2
Nogometni klub Maksimir
Nogometni klub Devetka
15.04.2022. 11:15
1 : 0
Nogometni klub Vrapče
Nogometni klub Bistra
15.04.2022. 11:15
0 : 3
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
15.04.2022. 11:15
2 : 0
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Nogometni klub Ilovac
15.04.2022. 11:15
2 : 3
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Ravnice
15.04.2022. 11:15
3 : 1
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Nogometni klub Mladost - Buzin
15.04.2022. 11:15
1 : 0
Nogometni klub Trešnjevka
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
23.04.2022. 11:15
-- : --
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
23.04.2022. 11:15
2 : 2
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Maksimir
23.04.2022. 11:15
4 : 0
Nogometni klub Ponikve
Nogometni klub Karlovac 1919
23.04.2022. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Mladost - Buzin
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
23.04.2022. 11:15
2 : 2
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Vrapče
23.04.2022. 11:15
1 : 2
Nogometni klub Ilovac
Nogometni klub Trešnjevka
23.04.2022. 11:15
5 : 1
Nogometni klub Bistra
Nogometni klub Bregana
23.04.2022. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Ilovac
30.04.2022. 11:15
2 : 1
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Ponikve
30.04.2022. 11:15
-- : --
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Nogometni klub Ravnice
30.04.2022. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Vrapče
Nogometni klub Mladost - Buzin
30.04.2022. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Maksimir
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
30.04.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Nogometni klub Trešnjevka
30.04.2022. 11:15
2 : 1
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
30.04.2022. 11:15
3 : 3
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Bistra
30.04.2022. 11:15
0 : 5
Nogometni klub Karlovac 1919
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
07.05.2022. 11:15
6 : 0
Nogometni klub Ilovac
Nogometni klub Devetka
07.05.2022. 11:15
2 : 0
Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Maksimir
07.05.2022. 11:15
3 : 0
Nogometni klub Bistra
Nogometni klub Vrapče
07.05.2022. 11:15
0 : 4
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Bregana
07.05.2022. 11:15
2 : 0
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Nogometni klub Karlovac 1919
07.05.2022. 11:15
1 : 0
Nogometni klub Trešnjevka
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
07.05.2022. 11:15
2 : 2
Nogometni klub Ponikve
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
07.05.2022. 11:15
1 : 6
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Mladost - Buzin
14.05.2022. 11:15
5 : 1
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
14.05.2022. 11:15
3 : 2
Nogometni klub Vrapče
Nogometni klub Bistra
14.05.2022. 11:15
-- : --
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
14.05.2022. 11:15
2 : 3
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Karlovac 1919
14.05.2022. 11:15
1 : 0
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Ravnice
14.05.2022. 11:15
8 : 2
Nogometni klub Ilovac
Nogometni klub Trešnjevka
14.05.2022. 11:15
1 : 0
Nogometni klub Maksimir
Nogometni klub Ponikve
14.05.2022. 11:15
1 : 4
Nogometni klub Bregana
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
21.05.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Trešnjevka
Nogometni klub Vrapče
21.05.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Ponikve
Nogometni klub Devetka
21.05.2022. 11:15
-- : --
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Nogometni klub Maksimir
21.05.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Karlovac 1919
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
21.05.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Bistra
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
21.05.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Bregana
21.05.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Ilovac
21.05.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Trešnjevka
28.05.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
Nogometni klub Mladost - Buzin
28.05.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Vrapče
Nogometni klub Ponikve
28.05.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Maksimir
28.05.2022. 11:15
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
28.05.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Ravnice
Nogometni klub Bistra
28.05.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Bregana
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
28.05.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Ilovac
Nogometni klub Karlovac 1919
28.05.2022. 11:15
-- : --
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja
04.06.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Maksimir
Nogometni klub Devetka
04.06.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Vrapče
04.06.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Bistra
Nogometni klub Bregana
04.06.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Trešnjevka
Nogometni klub Ilovac
04.06.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Ponikve
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
04.06.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica
04.06.2022. 11:15
-- : --
Nogometni klub Karlovac 1919
Nogometni klub Ravnice
04.06.2022. 11:15
-- : --
Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Karlovac 1919 27 66 72
2. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 27 55 67
3. Nogometni klub Mladost - Buzin 27 63 63
4. Nogometni klub Maksimir 26 27 49
5. Nogometni klub Ravnice 27 21 49
6. Nogometni klub Bregana 27 11 45
7. Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić 27 23 43
8. Nogometni klub Devetka 27 -4 38
9. Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica 26 -13 31
10. Nogometni klub Trešnjevka 26 -7 28
11. Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina 27 -16 26
12. Nogometni klub Ponikve 25 -11 24
13. Nogometni klub Vrapče 27 -28 24
14. Nogometni klub Bistra 26 -38 21
15. Nogometni klub Ilovac 27 -77 13
16. Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja 25 -72 11
# Ime kluba U +/- B
1. Hrvatski nogometni i športski klub Moslavina Kutina 27 86 67
2. Nogometni klub Vrapče 27 31 57
3. Nogometni klub Trešnjevka 26 55 54
4. Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica 26 35 48
5. Nogometni klub Mladost - Buzin 27 35 48
6. Nogometni klub Karlovac 1919 27 24 46
7. Nogometni klub Devetka 26 28 45
8. Nogometni klub Bistra 26 13 44
9. Nogometni klub Ilovac 26 6 43
10. Nogometni klub Ravnice 27 -2 42
11. Nogometni klub Maksimir 26 5 36
12. Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić 27 -25 22
13. Nogometni klub Bregana 27 -36 19
14. Nogometni klub Ponikve 26 -73 16
15. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 27 -107 11
16. Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja 26 -75 10
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Croatia '78 24 48 62
2. Nogometni klub Vojnić 95 24 29 57
3. Nogometni klub Vatrogasac Gornje Mekušje 24 40 51
4. Nogometni klub Ogulin 24 29 45
5. Nogometni klub Korana 24 -16 30
6. Nogometni klub Ilovac 24 4 29
7. Nogometni klub Zrinski Ozalj 24 -10 28
8. Nogometni klub Draganić 24 -24 25
9. Nogometni klub Barilović 24 -45 9
10. Nogometni klub Mladost Rečica 24 -55 7
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Ilovac 23 44 56
2. Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko 23 47 45
3. Nogometni klub Vrbovec 22 24 45
4. Nogometni klub Devetka 23 42 44
5. Nogometni klub Prigorje Žerjavinec 23 19 42
6. Nogometni klub Samobor 22 41 40
7. Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja 22 8 39
8. Nogometni klub Jarun 22 22 36
9. Nogometni klub Zelina 23 15 30
10. Nogometni klub Bregana 23 -10 28
11. Nogometni klub Libertas 21 -14 26
12. Športski nogometni klub Frankopan 23 -70 10
13. Nogometni klub Sutla-Laduč 23 -73 5
14. Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj 23 -95 4
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Ilovac 18 76 52
2. Nogometni klub Duga Resa 1929 17 57 41
3. Nogometni klub Karlovac 1919 17 49 40
4. Nogometni klub Ogulin 18 16 29
5. Nogometni klub Slunj 17 -7 27
6. Nogometni klub Korana 17 -18 17
7. Nogometni klub Zrinski Ozalj 17 -24 13
8. Nogometni klub Draganić 18 -86 6
9. Nogometni klub Dobra Sveti Petar - Ogulin 17 -63 4
10. Nogometni klub Mostanje 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Samobor 21 46 51
2. Nogometni klub Devetka 22 62 49
3. Nogometni klub Jarun 22 51 49
4. Nogometni klub Vrbovec 22 19 42
5. Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj 21 19 38
6. Nogometni klub Sutla-Laduč 22 6 37
7. Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko 22 25 36
8. Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja 21 -3 30
9. Nogometni klub Zelina 22 -10 21
10. Nogometni klub Prigorje Žerjavinec 21 -29 16
11. Športski nogometni klub Frankopan 13 -25 13
12. Nogometni klub Ilovac 22 -47 13
13. Nogometni klub Libertas 21 -42 9
14. Nogometni klub Bregana 22 -72 6
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Ogulin 16 52 45
2. Nogometni klub Karlovac 1919 16 52 37
3. Nogometni klub Draganić 16 22 33
4. Nogometni klub Zrinski Ozalj 16 33 30
5. Nogometni klub Dobra Sveti Petar - Ogulin 16 10 26
6. Nogometni klub Ilovac 16 -32 13
7. Nogometni klub Slunj 16 -24 12
8. Nogometni klub Mostanje 16 -45 6
9. Nogometni klub Korana 16 -68 5
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Inter-Zaprešić 2 3 6
1. Nogometni klub Inter-Zaprešić 2 3 6
1. Nogometni klub Inter-Zaprešić 2 3 6
1. Nogometni klub Inter-Zaprešić 2 3 6
1. Nogometni klub Inter-Zaprešić 2 3 6
1. Nogometni klub Inter-Zaprešić 2 3 6
1. Nogometni klub Inter-Zaprešić 2 3 6
1. Nogometni klub Inter-Zaprešić 2 3 6
1. Nogometni klub Inter-Zaprešić 2 3 6
2. Hrvatski nogometni klub Gorica 2 3 3
2. Hrvatski nogometni klub Gorica 2 3 3
2. Hrvatski nogometni klub Gorica 2 3 3
2. Hrvatski nogometni klub Gorica 2 3 3
2. Hrvatski nogometni klub Gorica 2 3 3
2. Hrvatski nogometni klub Gorica 2 3 3
2. Hrvatski nogometni klub Gorica 2 3 3
2. Hrvatski nogometni klub Gorica 2 3 3
2. Hrvatski nogometni klub Gorica 2 3 3
3. Nogometni klub Lokomotiva Zagreb 2 2 3
4. Nogometni klub Rudeš 1 2 3
3. Nogometni klub Lokomotiva Zagreb 2 2 3
4. Nogometni klub Rudeš 1 2 3
3. Nogometni klub Lokomotiva Zagreb 2 2 3
4. Nogometni klub Rudeš 1 2 3
3. Nogometni klub Lokomotiva Zagreb 2 2 3
4. Nogometni klub Rudeš 1 2 3
3. Nogometni klub Lokomotiva Zagreb 2 2 3
4. Nogometni klub Rudeš 1 2 3
3. Nogometni klub Lokomotiva Zagreb 2 2 3
4. Nogometni klub Rudeš 1 2 3
3. Nogometni klub Lokomotiva Zagreb 2 2 3
4. Nogometni klub Rudeš 1 2 3
3. Nogometni klub Lokomotiva Zagreb 2 2 3
4. Nogometni klub Rudeš 1 2 3
3. Nogometni klub Lokomotiva Zagreb 2 2 3
4. Nogometni klub Rudeš 1 2 3
5. Građanski nogometni klub Dinamo 1 1 3
6. Nogometni klub Trnje Zagreb 2 1 3
5. Nogometni klub GNK Dinamo 1 1 3
6. Nogometni klub Trnje Zagreb 2 1 3
5. Građanski nogometni klub Dinamo 1 1 3
6. Nogometni klub Trnje Zagreb 2 1 3
5. Građanski nogometni klub Dinamo 1 1 3
6. Nogometni klub Trnje Zagreb 2 1 3
5. Građanski nogometni klub Dinamo 1 1 3
6. Nogometni klub Trnje Zagreb 2 1 3
5. Građanski nogometni klub Dinamo 1 1 3
6. Nogometni klub Trnje Zagreb 2 1 3
5. Građanski nogometni klub Dinamo 1 1 3
6. Nogometni klub Trnje Zagreb 2 1 3
5. Građanski nogometni klub Dinamo 1 1 3
6. Nogometni klub Trnje Zagreb 2 1 3
5. Građanski nogometni klub Dinamo 1 1 3
6. Nogometni klub Trnje Zagreb 2 1 3
7. Nogometni klub Sesvete 1 -1 0
7. Nogometni klub Sesvete 1 -1 0
7. Nogometni klub Sesvete 1 -1 0
7. Nogometni klub Sesvete 1 -1 0
7. Nogometni klub Sesvete 1 -1 0
7. Nogometni klub Sesvete 1 -1 0
7. Nogometni klub Sesvete 1 -1 0
7. Nogometni klub Sesvete 1 -1 0
7. Nogometni klub Sesvete 1 -1 0
8. Nogometni klub Zagorec Krapina 1 -2 0
8. Nogometni klub Zagorec Krapina 1 -2 0
8. Nogometni klub Zagorec Krapina 1 -2 0
8. Nogometni klub Zagorec Krapina 1 -2 0
8. Nogometni klub Zagorec Krapina 1 -2 0
8. Nogometni klub Zagorec Krapina 1 -2 0
8. Nogometni klub Zagorec Krapina 1 -2 0
8. Nogometni klub Zagorec Krapina 1 -2 0
8. Nogometni klub Zagorec Krapina 1 -2 0
9. Nogometni klub Ilovac 1 -3 0
9. Nogometni klub Ilovac 1 -3 0
9. Nogometni klub Ilovac 1 -3 0
9. Nogometni klub Ilovac 1 -3 0
9. Nogometni klub Ilovac 1 -3 0
9. Nogometni klub Ilovac 1 -3 0
9. Nogometni klub Ilovac 1 -3 0
9. Nogometni klub Ilovac 1 -3 0
9. Nogometni klub Ilovac 1 -3 0
10. Hrvatski nogometni klub Segesta Sisak 1 -6 0
10. Hrvatski nogometni klub Segesta Sisak 1 -6 0
10. Hrvatski nogometni klub Segesta Sisak 1 -6 0
10. Hrvatski nogometni klub Segesta Sisak 1 -6 0
10. Hrvatski nogometni klub Segesta Sisak 1 -6 0
10. Hrvatski nogometni klub Segesta Sisak 1 -6 0
10. Hrvatski nogometni klub Segesta Sisak 1 -6 0
10. Hrvatski nogometni klub Segesta Sisak 1 -6 0
10. Hrvatski nogometni klub Segesta Sisak 1 -6 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Ogulin 17 52 46
1. Nogometni klub Ogulin 17 52 46
1. Nogometni klub Ogulin 17 52 46
1. Nogometni klub Ogulin 17 52 46
1. Nogometni klub Ogulin 17 52 46
1. Nogometni klub Ogulin 17 52 46
2. Nogometni klub Karlovac 1919 16 52 37
2. Nogometni klub Karlovac 1919 16 52 37
2. Nogometni klub Karlovac 1919 16 52 37
2. Nogometni klub Karlovac 1919 16 52 37
2. Nogometni klub Karlovac 1919 16 52 37
2. Nogometni klub Karlovac 1919 16 52 37
3. Nogometni klub Draganić 18 19 34
3. Nogometni klub Draganić 18 19 34
3. Nogometni klub Draganić 18 19 34
3. Nogometni klub Draganić 18 19 34
3. Nogometni klub Draganić 18 19 34
3. Nogometni klub Draganić 18 19 34
4. Nogometni klub Zrinski Ozalj 17 38 33
4. Nogometni klub Zrinski Ozalj 17 38 33
4. Nogometni klub Zrinski Ozalj 17 38 33
4. Nogometni klub Zrinski Ozalj 17 38 33
4. Nogometni klub Zrinski Ozalj 17 38 33
4. Nogometni klub Zrinski Ozalj 17 38 33
5. Nogometni klub Ilovac 18 -34 16
5. Nogometni klub Ilovac 18 -34 16
5. Nogometni klub Ilovac 18 -34 16
5. Nogometni klub Ilovac 18 -34 16
5. Nogometni klub Ilovac 18 -34 16
5. Nogometni klub Ilovac 18 -34 16
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Ilovac 18 76 52
1. Nogometni klub Ilovac 18 76 52
1. Nogometni klub Ilovac 18 76 52
1. Nogometni klub Ilovac 18 76 52
1. Nogometni klub Ilovac 18 76 52
1. Nogometni klub Ilovac 18 76 52
2. Nogometni klub Karlovac 1919 17 49 40
2. Nogometni klub Karlovac 1919 17 49 40
2. Nogometni klub Karlovac 1919 17 49 40
2. Nogometni klub Karlovac 1919 17 49 40
2. Nogometni klub Karlovac 1919 17 49 40
2. Nogometni klub Karlovac 1919 17 49 40
3. Nogometni klub Ogulin 18 16 29
3. Nogometni klub Ogulin 18 16 29
3. Nogometni klub Ogulin 18 16 29
3. Nogometni klub Ogulin 18 16 29
3. Nogometni klub Ogulin 18 16 29
3. Nogometni klub Ogulin 18 16 29
4. Nogometni klub Zrinski Ozalj 17 -24 13
4. Nogometni klub Zrinski Ozalj 17 -24 13
4. Nogometni klub Zrinski Ozalj 17 -24 13
4. Nogometni klub Zrinski Ozalj 17 -24 13
4. Nogometni klub Zrinski Ozalj 17 -24 13
4. Nogometni klub Zrinski Ozalj 17 -24 13
5. Nogometni klub Draganić 18 -86 6
5. Nogometni klub Draganić 18 -86 6
5. Nogometni klub Draganić 18 -86 6
5. Nogometni klub Draganić 18 -86 6
5. Nogometni klub Draganić 18 -86 6
5. Nogometni klub Draganić 18 -86 6

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA