NK Ilovac

NK Ilovac

počinje za

-- : --

Dobra
Ilovac

Igralište Lug

1. ŽNL NSKŽ 20/21

31.10.2020. 14:30

1. ŽNL NSKŽ 20/21
Mladost
22.08.2020. 17:30
2 : 5
Korana
Vatrogasac
23.08.2020. 17:30
4 : 1
Ilovac
Zrinski Ozalj
23.08.2020. 17:30
0 : 2
Nogometni klub Duga Resa 1929
Croatia '78
23.08.2020. 17:30
2 : 1
Dobra
Ogulin
23.08.2020. 17:30
2 : 2
Vojnić 95
Vojnić 95
30.08.2020. 17:30
2 : 1
Zrinski Ozalj
Korana
30.08.2020. 17:30
2 : 1
Ilovac
Dobra
30.08.2020. 17:30
0 : 6
Vatrogasac
Mladost
30.08.2020. 17:30
2 : 3
Ogulin
Nogometni klub Duga Resa 1929
30.08.2020. 17:30
4 : 0
Croatia '78
Vatrogasac
02.09.2020. 17:30
0 : 3
Nogometni klub Duga Resa 1929
Ilovac
02.09.2020. 17:30
1 : 1
Dobra
Zrinski Ozalj
02.09.2020. 17:30
0 : 2
Mladost
Ogulin
02.09.2020. 17:30
8 : 1
Korana
Croatia '78
02.09.2020. 17:30
3 : 1
Vojnić 95
Korana
06.09.2020. 17:00
0 : 0
Dobra
Ogulin
06.09.2020. 17:00
1 : 0
Zrinski Ozalj
Mladost
06.09.2020. 17:00
1 : 5
Croatia '78
Vojnić 95
06.09.2020. 17:00
2 : 2
Vatrogasac
Nogometni klub Duga Resa 1929
06.09.2020. 17:00
6 : 0
Ilovac
Ilovac
13.09.2020. 10:00
1 : 2
Vojnić 95
Dobra
13.09.2020. 17:00
0 : 1
Nogometni klub Duga Resa 1929
Croatia '78
13.09.2020. 17:00
3 : 0
Ogulin
Vatrogasac
13.09.2020. 17:00
8 : 2
Mladost
Zrinski Ozalj
13.09.2020. 17:00
3 : 0
Korana
Korana
20.09.2020. 16:30
0 : 5
Nogometni klub Duga Resa 1929
Ogulin
20.09.2020. 16:30
0 : 2
Vatrogasac
Mladost
20.09.2020. 16:30
4 : 3
Ilovac
Vojnić 95
20.09.2020. 16:30
3 : 0
Dobra
Zrinski Ozalj
20.09.2020. 16:30
0 : 2
Croatia '78
Ilovac
27.09.2020. 10:00
0 : 7
Ogulin
Vatrogasac
27.09.2020. 16:30
1 : 0
Zrinski Ozalj
Dobra
27.09.2020. 16:30
1 : 1
Mladost
Croatia '78
27.09.2020. 16:30
7 : 0
Korana
Nogometni klub Duga Resa 1929
27.09.2020. 16:30
1 : 1
Vojnić 95
Ogulin
04.10.2020. 16:00
4 : 2
Dobra
Croatia '78
04.10.2020. 16:00
3 : 5
Vatrogasac
Mladost
04.10.2020. 16:00
1 : 5
Nogometni klub Duga Resa 1929
Korana
04.10.2020. 16:00
1 : 4
Vojnić 95
Zrinski Ozalj
04.10.2020. 16:00
1 : 2
Ilovac
Ilovac
11.10.2020. 10:00
1 : 1
Croatia '78
Vatrogasac
11.10.2020. 16:00
7 : 0
Korana
Nogometni klub Duga Resa 1929
11.10.2020. 16:00
0 : 2
Ogulin
Vojnić 95
11.10.2020. 16:00
5 : 4
Mladost
Dobra
11.10.2020. 16:00
2 : 0
Zrinski Ozalj
Ilovac
18.10.2020. 10:00
0 : 2
Vatrogasac
Nogometni klub Duga Resa 1929
18.10.2020. 15:30
5 : 0
Zrinski Ozalj
Korana
18.10.2020. 15:30
1 : 2
Mladost
Vojnić 95
18.10.2020. 15:30
3 : 1
Ogulin
Dobra
18.10.2020. 15:30
2 : 1
Croatia '78
Ilovac
25.10.2020. 10:00
2 : 2
Korana
Vatrogasac
25.10.2020. 14:30
4 : 0
Dobra
Croatia '78
25.10.2020. 14:30
0 : 6
Nogometni klub Duga Resa 1929
Ogulin
25.10.2020. 14:30
-- : --
Mladost
Zrinski Ozalj
25.10.2020. 14:30
3 : 1
Vojnić 95
Dobra
31.10.2020. 14:30
-- : --
Ilovac
Korana
31.10.2020. 14:30
-- : --
Ogulin
Nogometni klub Duga Resa 1929
31.10.2020. 14:30
-- : --
Vatrogasac
Vojnić 95
31.10.2020. 14:30
-- : --
Croatia '78
Mladost
31.10.2020. 14:30
-- : --
Zrinski Ozalj
Ilovac
08.11.2020. 10:00
-- : --
Nogometni klub Duga Resa 1929
Dobra
08.11.2020. 14:00
-- : --
Korana
Zrinski Ozalj
08.11.2020. 14:00
-- : --
Ogulin
Vatrogasac
08.11.2020. 14:00
-- : --
Vojnić 95
Croatia '78
08.11.2020. 14:00
-- : --
Mladost
Ogulin
15.11.2020. 14:00
-- : --
Croatia '78
Mladost
15.11.2020. 14:00
-- : --
Vatrogasac
Korana
15.11.2020. 14:00
-- : --
Zrinski Ozalj
Nogometni klub Duga Resa 1929
15.11.2020. 14:00
-- : --
Dobra
Vojnić 95
15.11.2020. 14:00
-- : --
Ilovac
Dobra
--.--.----
-- : --
Vojnić 95
Vatrogasac
--.--.----
-- : --
Ogulin
Croatia '78
--.--.----
-- : --
Zrinski Ozalj
Ilovac
--.--.----
-- : --
Mladost
Nogometni klub Duga Resa 1929
--.--.----
-- : --
Korana
Korana
--.--.----
-- : --
Croatia '78
Ogulin
--.--.----
-- : --
Ilovac
Zrinski Ozalj
--.--.----
-- : --
Vatrogasac
Vojnić 95
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Duga Resa 1929
Mladost
--.--.----
-- : --
Dobra
Vojnić 95
--.--.----
-- : --
Korana
Vatrogasac
--.--.----
-- : --
Croatia '78
Ilovac
--.--.----
-- : --
Zrinski Ozalj
Dobra
--.--.----
-- : --
Ogulin
Nogometni klub Duga Resa 1929
--.--.----
-- : --
Mladost
Korana
--.--.----
-- : --
Vatrogasac
Ogulin
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Duga Resa 1929
Croatia '78
--.--.----
-- : --
Ilovac
Zrinski Ozalj
--.--.----
-- : --
Dobra
Mladost
--.--.----
-- : --
Vojnić 95
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Duga Resa 1929 11 34 28
2. Vatrogasac 11 30 28
3. Vojnić 95 11 7 21
4. Ogulin 10 13 19
5. Croatia '78 11 6 19
6. Mladost 10 -15 10
7. Dobra 11 -14 9
8. Korana 11 -29 8
9. Zrinski Ozalj 11 -12 6
10. Ilovac 11 -20 6
# Ime kluba U +/- B
1. Vatrogasac 2 8 6
2. Nogometni klub Dobra Novigrad na Dobri 2 3 5
3. Oštarije 2 1 5
4. Vrlovka 2 1 4
5. Croatia '78 2 3 3
6. Nogometni klub Duga Resa 1929 1 3 3
7. Slunj 1 3 3
8. Dobra 2 2 3
10. Mladost 2 2 3
9. Nogometni klub Karlovac 1919 1 2 3
11. Cetingrad 2 -2 3
12. Vojnić 95 1 0 2
13. Zrinski Ozalj 1 0 2
14. Nogometni klub Barilović 1 0 1
15. Ilovac 1 0 1
16. Ogulin 1 0 1
17. Kupa 1 -1 0
18. Petrova gora 1 -1 0
19. Korana 1 -3 0
20. Mrežnica 1 -3 0
21. Šišljavić 1 -3 0
22. Plaški 1 -5 0
23. Draganić 1 -5 0
24. Frankopan 1 -5 0
# Ime kluba U +/- B
1. Ban Jelačić 0 0 0
2. NK Bistra 0 0 0
3. Dugo Selo 0 0 0
4. HNK Gorica 0 0 0
5. NK Inter-Zaprešić 0 0 0
6. Jaska 0 0 0
7. Kurilovec I 0 0 0
8. Nogometni klub Bregana 0 0 0
9. Ilovac 0 0 0
10. Nogometni klub Samobor 0 0 0
11. Vinogradar 0 0 0
12. Vrbovec 0 0 0
13. Zelina 0 0 0
14. Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
1. HNŠK Moslavina 9 42 24
2. NK Trešnjevka 9 34 23
3. NK Prigorje (Ž) 9 20 21
4. Nogometni klub Sutla-Laduč 7 10 16
5. Jaska 9 3 15
6. Libertas 9 -5 12
7. NK Jarun 8 -11 10
8. Ilovac 9 -5 9
9. Mladost 9 -6 8
10. Zelina 9 -29 6
11. ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ 7 -21 3
12. Športski nogometni klub Frankopan 8 -32 1
# Ime kluba U +/- B
1. Mladost 9 30 27
2. NK Trešnjevka 8 20 19
3. Zelina 8 22 16
4. NK Prigorje (Ž) 8 -1 15
5. HNŠK Moslavina 7 6 13
6. Ilovac 8 -12 9
7. Nogometni klub Sutla-Laduč 7 -3 8
8. Jaska 8 -11 7
9. NK Jarun 8 -9 5
10. ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ 8 -9 5
11. Libertas 0 0 0
12. Športski nogometni klub Frankopan 7 -33 0
# Ime kluba U +/- B
1. Kurilovec 10 42 30
2. Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić 10 37 24
3. Jaska 9 22 22
4. NK Inter-Zaprešić 9 2 18
5. Nogometni klub Samobor 9 15 16
6. HNK Gorica 10 3 14
7. NK Bistra 9 -5 14
8. Ilovac 10 0 13
9. Nogometni klub Bregana 10 -7 11
10. Vinogradar 8 0 10
11. Ban Jelačić 10 -23 10
12. Zelina 9 -17 4
13. Dugo Selo 10 -31 3
14. Vrbovec 7 -38 0
# Ime kluba U +/- B
1. Ogulin 6 29 18
2. Ilovac 6 20 15
3. Nogometni klub Karlovac 1919 6 13 13
4. Slunj 6 9 12
5. Dobra 8 1 12
6. Korana 6 -17 6
7. Mostanje ALL 7 -14 4
8. Zrinski Ozalj 6 -16 4
9. Nogometni klub Duga Resa 1929 7 -25 1
# Ime kluba U +/- B
1. Ilovac 7 14 16
2. Nogometni klub Karlovac 1919 6 12 13
3. Zrinski Ozalj 7 1 13
4. Ogulin 6 14 12
5. Korana 6 3 12
6. Nogometni klub Duga Resa 1929 7 4 11
7. Slunj 6 -8 4
8. Mostanje ALL 7 -16 3
9. Dobra 8 -24 1

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA