NK Ilovac

NK Ilovac

Treća NL Središte juniori 2020/21
Športski nogometni klub Frankopan
23.08.2020. 17:30
2 : 4
HNŠK Moslavina
NK Trešnjevka
02.09.2020. 17:30
3 : 1
Jaska
Mladost
02.09.2020. 17:30
3 : 1
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
Ilovac
17.09.2020. 17:00
2 : 1
NK Jarun
Nogometni klub Sutla-Laduč
31.10.2020. 12:00
4 : 1
Zelina
HNŠK Moslavina
29.08.2020. 12:00
4 : 0
Ilovac
Zelina
30.08.2020. 12:00
7 : 0
NK Prigorje (Ž)
Mladost
30.08.2020. 12:00
6 : 1
Nogometni klub Sutla-Laduč
Jaska
30.08.2020. 17:30
1 : 0
Športski nogometni klub Frankopan
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
06.10.2020. 16:00
5 : 2
NK Jarun
NK Prigorje (Ž)
05.09.2020. 17:15
0 : 2
Mladost
Ilovac
05.09.2020. 17:15
3 : 0
Jaska
Nogometni klub Sutla-Laduč
05.09.2020. 17:15
2 : 2
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Jarun
06.09.2020. 17:15
3 : 0
HNŠK Moslavina
NK Trešnjevka
06.09.2020. 17:15
1 : 1
Zelina
Mladost
13.09.2020. 12:00
4 : 1
NK Trešnjevka
Zelina
13.09.2020. 12:00
10 : 0
Športski nogometni klub Frankopan
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
13.09.2020. 12:00
1 : 1
HNŠK Moslavina
Nogometni klub Sutla-Laduč
13.09.2020. 16:30
0 : 2
NK Prigorje (Ž)
Jaska
13.09.2020. 16:30
0 : 0
NK Jarun
NK Prigorje (Ž)
19.09.2020. 16:00
4 : 3
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
Ilovac
19.09.2020. 17:00
3 : 2
Zelina
HNŠK Moslavina
20.09.2020. 12:00
4 : 0
Jaska
NK Trešnjevka
20.09.2020. 16:00
3 : 0
Nogometni klub Sutla-Laduč
Športski nogometni klub Frankopan
20.09.2020. 16:00
1 : 5
Mladost
Mladost
26.09.2020. 12:00
4 : 0
Ilovac
Nogometni klub Sutla-Laduč
26.09.2020. 16:00
4 : 0
Športski nogometni klub Frankopan
NK Prigorje (Ž)
26.09.2020. 16:00
0 : 1
NK Trešnjevka
Zelina
27.09.2020. 12:00
5 : 2
NK Jarun
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
27.09.2020. 12:00
0 : 3
Jaska
Ilovac
03.10.2020. 16:00
1 : 4
Nogometni klub Sutla-Laduč
HNŠK Moslavina
04.10.2020. 12:00
1 : 0
Zelina
NK Jarun
04.10.2020. 15:30
1 : 5
Mladost
NK Trešnjevka
04.10.2020. 15:30
4 : 0
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
Športski nogometni klub Frankopan
04.10.2020. 15:30
1 : 2
NK Prigorje (Ž)
NK Prigorje (Ž)
10.10.2020. 15:00
4 : 0
Ilovac
Mladost
11.10.2020. 12:00
4 : 2
HNŠK Moslavina
Zelina
11.10.2020. 12:00
3 : 1
Jaska
NK Trešnjevka
11.10.2020. 15:00
11 : 0
Športski nogometni klub Frankopan
Nogometni klub Sutla-Laduč
11.10.2020. 15:00
3 : 3
NK Jarun
Jaska
17.10.2020. 15:00
0 : 4
Mladost
Ilovac
17.10.2020. 15:45
0 : 2
NK Trešnjevka
HNŠK Moslavina
18.10.2020. 12:00
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
Športski nogometni klub Frankopan
18.10.2020. 15:00
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Jarun
18.10.2020. 15:00
1 : 0
NK Prigorje (Ž)
NK Prigorje (Ž)
24.10.2020. 15:00
-- : --
HNŠK Moslavina
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
25.10.2020. 12:00
2 : 4
Zelina
Športski nogometni klub Frankopan
25.10.2020. 15:00
-- : --
Ilovac
NK Trešnjevka
25.10.2020. 15:00
-- : --
NK Jarun
Nogometni klub Sutla-Laduč
25.10.2020. 15:00
-- : --
Jaska
Jaska
07.11.2020. 14:30
3 : 2
NK Prigorje (Ž)
Ilovac
07.11.2020. 14:30
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
HNŠK Moslavina
08.11.2020. 12:00
3 : 2
NK Trešnjevka
Zelina
08.11.2020. 12:00
2 : 0
Mladost
NK Jarun
08.11.2020. 14:30
-- : --
Športski nogometni klub Frankopan
Jaska
14.11.2020. 14:15
2 : 1
NK Trešnjevka
HNŠK Moslavina
15.11.2020. 12:00
2 : 0
Športski nogometni klub Frankopan
Zelina
15.11.2020. 12:00
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
15.11.2020. 12:00
-- : --
Mladost
NK Jarun
15.11.2020. 14:15
5 : 1
Ilovac
Ilovac
21.11.2020. 14:00
-- : --
HNŠK Moslavina
NK Prigorje (Ž)
21.11.2020. 14:00
-- : --
Zelina
Nogometni klub Sutla-Laduč
22.11.2020. 14:00
-- : --
Mladost
Športski nogometni klub Frankopan
22.11.2020. 14:00
-- : --
Jaska
NK Jarun
22.11.2020. 14:00
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
Libertas
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Frankopan
Jaska
28.11.2020. 14:00
-- : --
Ilovac
HNŠK Moslavina
29.11.2020. 12:00
-- : --
NK Jarun
Zelina
29.11.2020. 12:00
-- : --
NK Trešnjevka
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
29.11.2020. 12:00
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
Mladost
29.11.2020. 12:00
-- : --
NK Prigorje (Ž)
HNŠK Moslavina
--.--.----
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Prigorje (Ž)
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
Ilovac
--.--.----
-- : --
Libertas
Športski nogometni klub Frankopan
--.--.----
-- : --
Zelina
NK Jarun
--.--.----
-- : --
Jaska
NK Trešnjevka
--.--.----
-- : --
Mladost
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (Ž)
Zelina
--.--.----
-- : --
Ilovac
Mladost
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Frankopan
Jaska
--.--.----
-- : --
HNŠK Moslavina
Nogometni klub Sutla-Laduč
--.--.----
-- : --
NK Trešnjevka
Libertas
--.--.----
-- : --
NK Jarun
Jaska
--.--.----
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Jarun
--.--.----
-- : --
Zelina
Športski nogometni klub Frankopan
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
NK Trešnjevka
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (Ž)
HNŠK Moslavina
--.--.----
-- : --
Libertas
Ilovac
--.--.----
-- : --
Mladost
NK Prigorje (Ž)
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Frankopan
Nogometni klub Sutla-Laduč
--.--.----
-- : --
Ilovac
Libertas
--.--.----
-- : --
Jaska
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
--.--.----
-- : --
NK Trešnjevka
Zelina
--.--.----
-- : --
HNŠK Moslavina
Mladost
--.--.----
-- : --
NK Jarun
HNŠK Moslavina
--.--.----
-- : --
Mladost
Športski nogometni klub Frankopan
--.--.----
-- : --
NK Trešnjevka
NK Jarun
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
Jaska
--.--.----
-- : --
Zelina
Ilovac
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (Ž)
Libertas
--.--.----
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
Zelina
--.--.----
-- : --
Libertas
Nogometni klub Sutla-Laduč
--.--.----
-- : --
HNŠK Moslavina
NK Trešnjevka
--.--.----
-- : --
Ilovac
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Frankopan
NK Prigorje (Ž)
--.--.----
-- : --
NK Jarun
Mladost
--.--.----
-- : --
Jaska
Zelina
--.--.----
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
Ilovac
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Frankopan
Jaska
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
Libertas
--.--.----
-- : --
Mladost
NK Jarun
--.--.----
-- : --
NK Trešnjevka
HNŠK Moslavina
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (Ž)
NK Trešnjevka
--.--.----
-- : --
HNŠK Moslavina
Mladost
--.--.----
-- : --
Zelina
Nogometni klub Sutla-Laduč
--.--.----
-- : --
Libertas
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
--.--.----
-- : --
Ilovac
Športski nogometni klub Frankopan
--.--.----
-- : --
NK Jarun
NK Prigorje (Ž)
--.--.----
-- : --
Jaska
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Duga Resa 1929 14 37 35
2. Vatrogasac 14 26 30
3. Vojnić 95 14 7 25
4. Ogulin 12 14 22
5. Croatia '78 14 4 22
6. Mladost 13 -12 16
7. Ilovac 14 -18 12
8. Korana 13 -28 12
9. Dobra 14 -18 10
10. Zrinski Ozalj 14 -12 9
# Ime kluba U +/- B
1. Kurilovec 11 50 33
2. Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić 11 45 27
3. NK Inter-Zaprešić 12 17 25
4. Jaska 9 22 22
5. NK Bistra 11 0 18
6. HNK Gorica 11 9 17
7. Nogometni klub Samobor 9 15 16
8. Ilovac 11 1 16
9. Nogometni klub Bregana 12 -5 15
10. Vinogradar 9 -8 10
11. Ban Jelačić 12 -34 10
12. Zelina 11 -23 5
13. Dugo Selo 11 -33 3
14. Vrbovec 10 -56 0
# Ime kluba U +/- B
1. HNŠK Moslavina 11 45 28
2. NK Trešnjevka 11 38 27
3. NK Prigorje (Ž) 12 20 27
4. Nogometni klub Sutla-Laduč 9 10 19
5. Jaska 11 2 18
6. Libertas 12 -6 15
7. NK Jarun 10 -9 14
8. Mladost 11 -5 12
9. Ilovac 11 -11 9
10. Zelina 11 -31 7
11. ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ 9 -22 4
12. Športski nogometni klub Frankopan 10 -31 4
# Ime kluba U +/- B
1. Mladost 10 28 27
2. Zelina 10 21 19
3. NK Trešnjevka 10 18 19
4. HNŠK Moslavina 9 9 19
5. NK Prigorje (Ž) 9 -2 15
6. Jaska 10 -9 13
7. Nogometni klub Sutla-Laduč 8 0 11
8. Ilovac 10 -17 9
9. NK Jarun 9 -5 8
10. ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ 8 -9 5
11. Športski nogometni klub Frankopan 9 -34 3
12. Libertas 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
1. Ilovac 9 21 22
2. Zrinski Ozalj 9 7 17
3. Nogometni klub Karlovac 1919 8 17 16
4. Ogulin 8 16 16
5. Nogometni klub Duga Resa 1929 8 5 14
6. Korana 8 -1 12
7. Slunj 7 -13 4
8. Mostanje ALL 8 -22 3
9. Dobra 9 -30 1
# Ime kluba U +/- B
1. Ogulin 7 31 21
2. Ilovac 8 29 21
3. Nogometni klub Karlovac 1919 8 23 19
4. Slunj 8 11 15
5. Dobra 9 0 12
6. Zrinski Ozalj 8 -14 10
7. Korana 9 -27 6
8. Mostanje ALL 8 -19 4
9. Nogometni klub Duga Resa 1929 9 -34 1
# Ime kluba U +/- B
1. Vatrogasac 2 8 6
2. Nogometni klub Dobra Novigrad na Dobri 2 3 5
3. Oštarije 2 1 5
4. Vrlovka 2 1 4
5. Croatia '78 2 3 3
6. Nogometni klub Duga Resa 1929 1 3 3
7. Slunj 1 3 3
8. Dobra 2 2 3
10. Mladost 2 2 3
9. Nogometni klub Karlovac 1919 1 2 3
11. Cetingrad 2 -2 3
12. Vojnić 95 1 0 2
13. Zrinski Ozalj 1 0 2
14. Nogometni klub Barilović 1 0 1
15. Ilovac 1 0 1
16. Ogulin 1 0 1
17. Kupa 1 -1 0
18. Petrova gora 1 -1 0
19. Korana 1 -3 0
20. Mrežnica 1 -3 0
21. Šišljavić 1 -3 0
22. Plaški 1 -5 0
23. Draganić 1 -5 0
24. Frankopan 1 -5 0
# Ime kluba U +/- B
1. Ban Jelačić 0 0 0
2. NK Bistra 0 0 0
3. Dugo Selo 0 0 0
4. HNK Gorica 0 0 0
5. NK Inter-Zaprešić 0 0 0
6. Jaska 0 0 0
7. Kurilovec I 0 0 0
8. Nogometni klub Bregana 0 0 0
9. Ilovac 0 0 0
10. Nogometni klub Samobor 0 0 0
11. Vinogradar 0 0 0
12. Vrbovec 0 0 0
13. Zelina 0 0 0
14. Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić 0 0 0

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA